Пушпауза
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


За што сакаш и колку сакаш
 
HomePortalБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Дали е женското попаметно од машкото?!?

Go down 
+11
Panker
Salvation
Gallowsraven
mile_panikaaa
Hannibal^Lecter
Aki
morana
Makedon-666
Вељо
Vampiria
Vengeance
15 posters
Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
АвторПорака
Vengeance
Администратор
Администратор
Vengeance


Број на мислења : 78
Join date : 2008-03-03
Age : 32
Местолокација : Тетово

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 14, 2008 1:02 am

НЕ! Зошто? Од голема причина пошто е глупо! Женското со мислата дека е научно докажано дека са попаметни од машките, одма покажуаа колку са уствари глупи! Нејќем да ги навредим женските со ова у никој случај! Самата расправа за одбрана од женската страна е доказ дека тоа не е така! Самите караници измеѓу себе и со блиските се уште еден доказ! А уште еден добар доказ е следнава случка:
- Ако се видат две мушки со исти маици, ќе се запознаат и ќе се изнапраа муабет, а кога ќе се вида две женски со исти маице, одма се степуаа зашто другата зела иста маица! Ова ми се десило и тоа со бифшата и жими све и се смеев у лице, и не само она, имаше и друг случај! И последното да го кажем да не ве тупим Smile Машкото "брои до 10" т.е. размислува пред да направи нешто, а женското не!
Нејќем да навредим некоја цура, али признавам дека има исклучоци Smile
Остајте ми здрави, дебели и весели... Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/warnament
Vampiria
Модератор
Модератор
Vampiria


Број на мислења : 231
Join date : 2008-03-06
Age : 34
Местолокација : na stol doma

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 14, 2008 1:06 am

popametni sme ehehe mnogu,mazhi pomirete se ednas zasekogas.mazite go vrtat svetot,a zhenite gi vrtat mazhite,pa sea razmislete who is the boss Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Vengeance
Администратор
Администратор
Vengeance


Број на мислења : 78
Join date : 2008-03-03
Age : 32
Местолокација : Тетово

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 14, 2008 1:18 am

Што зборев, хахаха Laughing
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/warnament
Вељо
Модератор
Модератор
Вељо


Број на мислења : 55
Join date : 2008-03-09
Age : 31
Местолокација : Pred kompjuter ( Tetovo )

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 14, 2008 1:32 am

Vengeance напиша:
НЕ! Зошто? Од голема причина пошто е глупо! Женското со мислата дека е научно докажано дека са попаметни од машките, одма покажуаа колку са уствари глупи! Нејќем да ги навредим женските со ова у никој случај! Самата расправа за одбрана од женската страна е доказ дека тоа не е така! Самите караници измеѓу себе и со блиските се уште еден доказ! А уште еден добар доказ е следнава случка:
- Ако се видат две мушки со исти маици, ќе се запознаат и ќе се изнапраа муабет, а кога ќе се вида две женски со исти маице, одма се степуаа зашто другата зела иста маица! Ова ми се десило и тоа со бифшата и жими све и се смеев у лице, и не само она, имаше и друг случај! И последното да го кажем да не ве тупим Smile Машкото "брои до 10" т.е. размислува пред да направи нешто, а женското не!
Нејќем да навредим некоја цура, али признавам дека има исклучоци Smile
Остајте ми здрави, дебели и весели... Smile

Ти па шо си отворил ваква тема. Си поставил глупо прашање кое не ни мора да биде одговорено.
Одговорот се знае уште пред да се праша. geek geek geek
НАРАВНО ДЕКА МУШКИТЕ СА ПОПАМЕТНИ. Зашо? нека ми докаже некој дека е обратно
Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Makedon-666
Модератор
Модератор
Makedon-666


Број на мислења : 84
Join date : 2008-03-13
Age : 82
Местолокација : У пм па лево

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 14, 2008 2:02 am

Zenski , ak bevte pametni dosea nekoja od vas ke bese president of di Junajted Stejts pig Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
morana
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК
morana


Број на мислења : 1
Join date : 2008-03-14
Age : 34
Местолокација : ај погоди од прва

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 14, 2008 2:21 am

ех... темва ви е шкљ, али нема везе... околу ова прашање увек ќе има спротивности од 2те страни и нонстоп ќе има карање меѓу 2та пола а зас? за бадијала ко немозе да се докаже, али ај...
ги читав коментарите и глеам шо се дешава...
несакам да навредуем у никој случај зас од една страна сум женско а од друга страна имам ептен многу мушки другари така да многу добро ги познавам и 2та пола, али пошо видов дека има многу навреде за женските од некои личности па дај и ја да кажем нешо.......
ако стварно толку женските се глупи шо фаќате женски?
втора ствар...
ако толку многу сте паметни шо потпаѓате под влијание на женската?
трето...
ако сте толку паметни, т.е. некои од вас кои толку многу го потенцираат тоа, тогај зас дозволуете „глупите“ женски да ви раскинуаат, поготово кога тоа е за некој друг?
размислите убоо...
и не потценујте не...
и точно шо коментираше незнам само кој член, девојче,ја поддржуем: ако мушките го врта светот и владеа со него, а женските владеа со муските, тогаш дај кажите ми кој е шефот?
Вратете се на почетокот Go down
Aki
Модератор
Модератор
Aki


Број на мислења : 369
Join date : 2008-03-03
Age : 34
Местолокација : teto'o

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 14, 2008 2:38 am

Машките са попаметни, тоа е факт а сите докази дека не се, се должи на случки во кој учествувал тестостерон или пак немало доволно крв за мозокот поради дикот кој има голем капацитет. А тоа шенските што владеат со нас е финта на природата.

Така да покажите малу појќе респект према нас зошто ние ја изградивме цивилизацијата, а да не бевмо ние уште ќе јадевте црви.

Исто така мужите да покажат појќе респект зошто жените са тие кој ги раѓаат градителите на цивилизацијата, и истите не инспирирале за многу нешта.

И за крај не користи те тешки изрази од типот на глупи и сл(ме мрзи да бришем непотребни коментари)!!!

СЛАВАААА!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Makedon-666
Модератор
Модератор
Makedon-666


Број на мислења : 84
Join date : 2008-03-13
Age : 82
Местолокација : У пм па лево

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 14, 2008 2:59 am

Да ги прашам жениве, жени, кој ја откри струјава?? Се знајт, маж.
Пак да ги прашам жените, кој го откри оговарањето?? Се знајт, жените
Ак не беше машкиот мозок да ја открие струјата, ке си легнувавте со кокошките или ке оговаравте на свекине. Абе ај, уи ар д винрс cheers а од нет абер да си немаш
Вратете се на почетокот Go down
Vengeance
Администратор
Администратор
Vengeance


Број на мислења : 78
Join date : 2008-03-03
Age : 32
Местолокација : Тетово

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 14, 2008 3:17 am

Е ваке сакам! Сечии мислења! Не мислим паметен да се праем, ниту викам дека сум паметен, али морав да го отворим прашањето... Twisted Evil

"ако стварно толку женските се глупи шо фаќате женски?"
Најверојатно да ги ебемо и да играмо мајтап! Smile Ај малу преслушај се што кажа Smile

Без провокацие! Smile)) И уште еднаш потенцирам, нејќем никого да навредим! Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/warnament
Vampiria
Модератор
Модератор
Vampiria


Број на мислења : 231
Join date : 2008-03-06
Age : 34
Местолокација : na stol doma

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 14, 2008 1:11 pm

Imat uste edna pogovorka za to koj e popameten:Pozadi sekoj uspeshen mazh,stoi uspeshna zhena...Ne se dzabe kazani ovie raboti.I ostajte to kako bilo vo kameno vreme,gledajte kako e sega.Zhenive pocnaa da prezemat se vo svoja raka,duri i tie se onie koj sho se grizat za semejstvo i se,a deneshnive mazhi pojketo se tipicni papuchari koj sho za nishto ne gi bivat...
Вратете се на почетокот Go down
Hannibal^Lecter
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК
Hannibal^Lecter


Број на мислења : 274
Join date : 2008-03-01
Age : 33
Местолокација : Санаториум!!!!

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 14, 2008 1:31 pm

Абе мужите са попаметни од женете и тоа три класи са бољи од нив!!! Very Happy
Кратко и јасно само ќе кажем.Нека го запознаа Чак Норис и ќе свата... Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://kiss-army.tk
mile_panikaaa
Администратор
Администратор
mile_panikaaa


Број на мислења : 484
Join date : 2008-03-01
Age : 32

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 14, 2008 2:15 pm

ДА не филозофирам кратко и јасно машките се попаметни.нема ништо пртив женските ама тоа факт. lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Gallowsraven
Модератор
Модератор
Gallowsraven


Број на мислења : 159
Join date : 2008-03-11
Age : 31
Местолокација : Демир Хисар под мостон

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 14, 2008 4:35 pm

Да беа машките попаметни од женските, немаше машко да ја отворит темава со цел да го докажит то.
Толку од мене
Вратете се на почетокот Go down
Vengeance
Администратор
Администратор
Vengeance


Број на мислења : 78
Join date : 2008-03-03
Age : 32
Местолокација : Тетово

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyНед Мар 16, 2008 11:26 am

Глеам немате уопште појма зошто е темата отворена Smile Нема везе, сакам од свите коментари Smile)) Не мислим да се истакнем или да истакнем некого, само сакам коментари, пошто опкружен сум со глупаче па затоа Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/warnament
Hannibal^Lecter
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК
Hannibal^Lecter


Број на мислења : 274
Join date : 2008-03-01
Age : 33
Местолокација : Санаториум!!!!

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyНед Мар 16, 2008 3:00 pm

Gallowsraven напиша:
Да беа машките попаметни од женските, немаше машко да ја отворит темава со цел да го докажит то.
Толку од мене
Па женско не е доволно паметно да отвори една ваква интересна тема,за да ''докаже''дека мушкото или женското е попаметно од женското или мушкото.......
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://kiss-army.tk
Gallowsraven
Модератор
Модератор
Gallowsraven


Број на мислења : 159
Join date : 2008-03-11
Age : 31
Местолокација : Демир Хисар под мостон

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПон Мар 17, 2008 4:45 pm

Hannibal^Lecter напиша:
Gallowsraven напиша:
Да беа машките попаметни од женските, немаше машко да ја отворит темава со цел да го докажит то.
Толку од мене
Па женско не е доволно паметно да отвори една ваква интересна тема,за да ''докаже''дека мушкото или женското е попаметно од женското или мушкото.......
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Колку само не е така... ТОЈ ШО ЗНАЈТ НЕШО И Е УВЕРЕН ВО ТО СИ ГО ЧУВАТ ВО СЕБЕ И НЕМАТ ПОТРЕБА ДА ГО ДОКАЖВИТ НЕКОМУ
Vengeance, да беше опкружен со глупачи а ти да не беше глупак немаше да отвараш глупа тема со цел да докажиш нешо многу глупо пошо вакви теми како шо се пол, вера итн. секогаш завршвет исто, секој имат свое мислење и го потенцират неговото. Многи јасно дека некое машко ако мислит дека женските се попаметни од него немат да го признајт то, или обратно. А ако веќе си закораен сексист то е друга работа...
А ако веќе кажвиш дека други се глупи а ти се сметаш себеси за многу паметен, ај те молам објасни ми ја темава...
Ти вака мислиш дека си попаметен од сите жени, па викаш дека мажите се попаметни од жените? Или било кој маж на планетава е попаметен од било која жена? Или пак паметта на сите мажи на светов собрана е поголема од таа на жените? Или пак со просек работаш?
А да, ако не мислеше да се истакниш себеси или пак мажите, тогаш зш кажвиш дека не си мислел? Зш мислеше, така? Секој си се правдат себеси...
Јас со мојот коментар немав намера да те испровоцирам или напрам глуп или било шо, било кое друго машко да ја отвореше темава, истото ќе го напишев. Знаев дека ќе имат реакции и зато и напишав толку од мене, ама претервиш... Дури некој не те навредит лично, не возвраќај
Вратете се на почетокот Go down
Makedon-666
Модератор
Модератор
Makedon-666


Број на мислења : 84
Join date : 2008-03-13
Age : 82
Местолокација : У пм па лево

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПон Мар 17, 2008 7:09 pm

Глеате оти мажите сме попаметни, одма се испровоциравте жените за темава мислиш кујзнае шо било, а ние пак ич на цвеќе не си ставаме Very Happy . Ај сеа проценете кој е попаметен Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Hannibal^Lecter
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК
Hannibal^Lecter


Број на мислења : 274
Join date : 2008-03-01
Age : 33
Местолокација : Санаториум!!!!

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПон Мар 17, 2008 9:28 pm

Makedon-666 напиша:
Глеате оти мажите сме попаметни, одма се испровоциравте жените за темава мислиш кујзнае шо било, а ние пак ич на цвеќе не си ставаме Very Happy . Ај сеа проценете кој е попаметен Very Happy
Абе сеа тоа ти е брат жене одма го примаа (се љута) Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://kiss-army.tk
Gallowsraven
Модератор
Модератор
Gallowsraven


Број на мислења : 159
Join date : 2008-03-11
Age : 31
Местолокација : Демир Хисар под мостон

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyВто Мар 18, 2008 5:06 pm

мене ме испровоцира Деки ко поединец а не ко машко. Читајте прво шо пишит па после коментирајте.... А да не се сеќиравте за темава немаше ни да пишите шо значит дека и вие сте испроворцирани Exclamation


Последната промена е направена од Gallowsraven на Вто Мар 18, 2008 7:00 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Salvation
Модератор
Модератор
Salvation


Број на мислења : 92
Join date : 2008-03-11
Местолокација : у WC

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyВто Мар 18, 2008 6:28 pm

Makedon-666 напиша:
Zenski , ak bevte pametni dosea nekoja od vas ke bese president of di Junajted Stejts pig Very Happy

А шо демек Американциве у глобала многу паметни а?!?! Ај на Кина биди да те видим...иначе никој не е паметен, животните са најпаметни!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Vengeance
Администратор
Администратор
Vengeance


Број на мислења : 78
Join date : 2008-03-03
Age : 32
Местолокација : Тетово

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyВто Мар 18, 2008 7:59 pm

(Sorry za latinica, na inf sum)
Lele samo shto sranja chitam i se smeem! Very Happy Makedon odma svati izlea shto e poenatata! Very Happy I sto puta rekov, sakam mislenja, ne karanja i provokacie!!! Ete ti ushte procent deka ne e svatena temata Very Happy

lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/warnament
Panker
Модератор
Модератор
Panker


Број на мислења : 37
Join date : 2008-03-04

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyСре Мар 19, 2008 1:30 am

Ова на Филозофски начин кажано:
ФАЛА БОГУ ДЕКА МУШКОТО Е ПОПАМЕТНО ОД ЖЕНСКОТО.
То ти е ко да споредуеш Јапанец и компјутер
Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball Basketball
Вратете се на почетокот Go down
Vengeance
Администратор
Администратор
Vengeance


Број на мислења : 78
Join date : 2008-03-03
Age : 32
Местолокација : Тетово

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 28, 2008 2:50 am

Gallowsraven напиша:
мене ме испровоцира Деки ко поединец а не ко машко. Читајте прво шо пишит па после коментирајте.... А да не се сеќиравте за темава немаше ни да пишите шо значит дека и вие сте испроворцирани Exclamation

А не сватив, заш ка поединец сум те испровоцирал?
Кузе добар одговор Wink Иначе, да, научно е докажано, али практично не Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/warnament
Salvation
Модератор
Модератор
Salvation


Број на мислења : 92
Join date : 2008-03-11
Местолокација : у WC

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyПет Мар 28, 2008 2:07 pm

Vengeance напиша:
(Sorry za latinica, na inf sum)
Lele samo shto sranja chitam i se smeem! Very Happy Makedon odma svati izlea shto e poenatata! Very Happy I sto puta rekov, sakam mislenja, ne karanja i provokacie!!! Ete ti ushte procent deka ne e svatena temata Very Happy

lol!

Деки не е ова мкемтал ебате...
Вратете се на почетокот Go down
CorpseGrinder
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК
CorpseGrinder


Број на мислења : 100
Join date : 2008-04-03
Age : 35
Местолокација : Koчани

Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? EmptyЧет Апр 03, 2008 11:20 pm

ц ц ц ...Глупости...има многу девојчиња шо се попаметни од некои машки ама има и многу машки шо се попаметни од некои девојчиња....не можеш да кажеш дека машкото е попаметно од женското или обратно....
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Дали е женското попаметно од машкото?!?   Дали е женското попаметно од машкото?!? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали е женското попаметно од машкото?!?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 3Отиди на страна : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пушпауза :: Општ пушпауза муабет-
Отиди до: