Пушпауза
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


За што сакаш и колку сакаш
 
HomePortalБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 PC - Games

Go down 
5 posters
АвторПорака
Aki
Модератор
Модератор
Aki


Број на мислења : 369
Join date : 2008-03-03
Age : 34
Местолокација : teto'o

PC - Games Empty
ПишувањеПредмет: PC - Games   PC - Games EmptyПет Апр 04, 2008 2:27 am

Ја се занимавам со ПЦ игре(како и појчето на форумов) и сакав да отворим муабет за мојата страст.

Темава е за игре, предлози, пофалби и критики, и се разбира мерње курои кој игра појако Counter Strike.
Вратете се на почетокот Go down
CorpseGrinder
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК
CorpseGrinder


Број на мислења : 100
Join date : 2008-04-03
Age : 35
Местолокација : Koчани

PC - Games Empty
ПишувањеПредмет: Re: PC - Games   PC - Games EmptyПет Апр 04, 2008 11:28 am

За кантер не знам... ама душа давам за акција игри..пример Max Payne....Hitman...етц..
Вратете се на почетокот Go down
mile_panikaaa
Администратор
Администратор
mile_panikaaa


Број на мислења : 484
Join date : 2008-03-01
Age : 32

PC - Games Empty
ПишувањеПредмет: Re: PC - Games   PC - Games EmptyПет Апр 04, 2008 12:49 pm

Строго играм само Counter strike али мн сакам да играм игРи акције.а стратегије мн мн не сакам Али омилена што ми била RISE OF NATION топ стратегија моем да ја предложим што ми прае мн ќејф.а кој е за кантер да напраемо едно пуШпауза тимче за предлог сум. lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Aki
Модератор
Модератор
Aki


Број на мислења : 369
Join date : 2008-03-03
Age : 34
Местолокација : teto'o

PC - Games Empty
ПишувањеПредмет: Re: PC - Games   PC - Games EmptyСаб Апр 05, 2008 9:50 pm

Знаев дека ќе се фатите одма за курот. Smile Smile Smile
Вратете се на почетокот Go down
Vengeance
Администратор
Администратор
Vengeance


Број на мислења : 78
Join date : 2008-03-03
Age : 32
Местолокација : Тетово

PC - Games Empty
ПишувањеПредмет: Re: PC - Games   PC - Games EmptyПет Апр 11, 2008 1:13 pm

Еве и да се искажем што сум играл, заш сум играл и што играм Smile
Уште од коај зедов компјутер, далечната 96 (претходно кај дедо ми играв од 94) игравмо со брат ми во све живо што имаше тогаш за копмјутер! Да наброим Prince Of Persia, Prehitorik2, Crystal Cavern, Agent Sam мислим дека се викаше, TSD и многу други што идеја на колекциони цд-а! Тогаш оригинали имаше, искрено криво ми е што немоем тија игре више да ги најдем Sad Играм и Diablo, тоа е нешто невидено и сум ја играл и ќе ја играм уште долго време, Warcraft, Starcraft, Prince Of Persia - најновата трилогија, едноставно кажано немам зборои, Oblivion, Sims 1&2, Doom 3 и мојата омилена Undying да не ја забраeм! Има уште многу али у моментов ништо не ми текнуа... Иначе све новиве игре што излагаа се базираа на некоја предходна игра таке да се губи игривоста!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.myspace.com/warnament
mile_panikaaa
Администратор
Администратор
mile_panikaaa


Број на мислења : 484
Join date : 2008-03-01
Age : 32

PC - Games Empty
ПишувањеПредмет: Re: PC - Games   PC - Games EmptyПон Апр 14, 2008 11:34 pm

Vengeance напиша:
Еве и да се искажем што сум играл, заш сум играл и што играм Smile
Уште од коај зедов компјутер, далечната 96 (претходно кај дедо ми играв од 94) игравмо со брат ми во све живо што имаше тогаш за копмјутер! Да наброим Prince Of Persia, Prehitorik2, Crystal Cavern, Agent Sam мислим дека се викаше, TSD и многу други што идеја на колекциони цд-а! Тогаш оригинали имаше, искрено криво ми е што немоем тија игре више да ги најдем Sad Играм и Diablo, тоа е нешто невидено и сум ја играл и ќе ја играм уште долго време, Warcraft, Starcraft, Prince Of Persia - најновата трилогија, едноставно кажано немам зборои, Oblivion, Sims 1&2, Doom 3 и мојата омилена Undying да не ја забраeм! Има уште многу али у моментов ништо не ми текнуа... Иначе све новиве игре што излагаа се базираа на некоја предходна игра таке да се губи игривоста!
СЕ гледа кој е GAMER па браво браво!! ја ете со игре само кантер играм друго не! сум заоставил игрите.јебига
Вратете се на почетокот Go down
Jo3
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК
Jo3


Број на мислења : 35
Join date : 2008-03-06
Age : 32

PC - Games Empty
ПишувањеПредмет: Re: PC - Games   PC - Games EmptyЧет Мај 08, 2008 2:34 pm

ако сакате ONLINE игрице (100% нејкете)....не се замарајте со WoW тоа фалц сервери... и на оргинали шо било...сеа на 20 Мај официјално излага нова ONLINE игра...
Age Of Conan>>>http://www.ageofconan.com/ евеви вебот..
иначе WoW нема шанса со играва... има некој нови движења ка на Mortal Combat и многу е јака... за на Европски сервери да се наруча играва е негде 60eu - 65eu сосве тоа у пошта да се плати... триста чуда ама ок се плаќа месечно 600 ден и тоа... Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





PC - Games Empty
ПишувањеПредмет: Re: PC - Games   PC - Games Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
PC - Games
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пушпауза :: Пушпауза -Компјутерски муабети-
Отиди до: