Пушпауза
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


За што сакаш и колку сакаш
 
HomePortalБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез

 

 Како се најдовте на форумов?

Go down 
+4
DarkKIss
mile_panikaaa
Aki
Hannibal^Lecter
8 posters
АвторПорака
Hannibal^Lecter
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК
Hannibal^Lecter


Број на мислења : 274
Join date : 2008-03-01
Age : 33
Местолокација : Санаториум!!!!

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyПет Апр 04, 2008 1:51 am

Ме нитересира како се најдовте вие на форумов дали некој во го предложил, пофаљил, натерал да се регистрирате.........Како се најдовте на puspauza.tk ?

Лично ја се најдов помагајчиму на овја миле дур го праеше и го критикуав....И не да се фалим ама сум ЕКС-АДМИНИСТРАТОР (по мое барање да бидем екс)
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ај сеа вие...
Вратете се на почетокот Go down
http://kiss-army.tk
Aki
Модератор
Модератор
Aki


Број на мислења : 369
Join date : 2008-03-03
Age : 34
Местолокација : teto'o

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyПет Апр 04, 2008 2:41 am

Ја сум сеуште модератор(иако поспособен сум и од админ) уште од почеток сум член,мене ми го предложи Кузе(батката) и рече дека нема да сожалим, и ако ви се веруа не сум се пожалил.
Вратете се на почетокот Go down
Hannibal^Lecter
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК
Hannibal^Lecter


Број на мислења : 274
Join date : 2008-03-01
Age : 33
Местолокација : Санаториум!!!!

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyПет Апр 04, 2008 11:47 am

Aki напиша:
Ја сум сеуште модератор(иако поспособен сум и од админ)
Има време Аки и админ ќе станеш полека полека.... Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://kiss-army.tk
mile_panikaaa
Администратор
Администратор
mile_panikaaa


Број на мислења : 484
Join date : 2008-03-01
Age : 32

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyПет Апр 04, 2008 11:58 am

Лично ја се најдов помагајчиму на овја миле дур го праеше и го критикуав....И не да се фалим ама сум ЕКС-АДМИНИСТРАТОР (по мое барање да бидем екс)
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ај сеа вие...[/quote]Мене ми беше до заебанција реков да напраемо форум ама никој не ме подржуеше свите мислеја глупости.ама управо беа заш што форум праем бе ама да не биде ка све форумине таму не смееш нишо а овдека баш е напраен за јадење трице и за све што е закон.кузе лично ми помогнал и тој е заслужен за форумов. lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Hannibal^Lecter
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК
Hannibal^Lecter


Број на мислења : 274
Join date : 2008-03-01
Age : 33
Местолокација : Санаториум!!!!

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyПет Апр 04, 2008 1:51 pm

mile_panikaaa напиша:
Лично ја се најдов помагајчиму на овја миле дур го праеше и го критикуав....И не да се фалим ама сум ЕКС-АДМИНИСТРАТОР (по мое барање да бидем екс)
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ај сеа вие...
Мене ми беше до заебанција реков да напраемо форум ама никој не ме подржуеше свите мислеја глупости.ама управо беа заш што форум праем бе ама да не биде ка све форумине таму не смееш нишо а овдека баш е напраен за јадење трице и за све што е закон.кузе лично ми помогнал и тој е заслужен за форумов. lol! lol![/quote]

Сеа да не се вреѓамо нај заслужен е Sputnik идејата беше негова да не беше тој да не натераше да напраемо форум немаше ни да напраемо...
Затоа за све заебанцијеве и остало глупости што праемо на форумов треба да ми речемо ФАЛА на Sputnik. Фала брат за идејава за форум и се надеамо дека ќе го искористимо за вистинската намера пошто од форумов требаше да излезе еден сериозен форум......а не урлум саламандија....Ама и ваке е закон!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://kiss-army.tk
Aki
Модератор
Модератор
Aki


Број на мислења : 369
Join date : 2008-03-03
Age : 34
Местолокација : teto'o

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyСаб Апр 05, 2008 9:42 pm

КУЗЕ ЗА АДМИН!!!!!!!!!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
Hannibal^Lecter
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК
Hannibal^Lecter


Број на мислења : 274
Join date : 2008-03-01
Age : 33
Местолокација : Санаториум!!!!

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyПон Апр 07, 2008 12:49 am

Aki напиша:
КУЗЕ ЗА АДМИН!!!!!!!!!!!!!

Скраја билоооо!!!!!!!

Дур има људи на форумов НЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Бар сеа за сеа задоволен сум како поЌетник!!!!! Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://kiss-army.tk
DarkKIss
Модератор
Модератор
DarkKIss


Број на мислења : 23
Join date : 2008-03-28
Местолокација : Doma

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyПон Апр 07, 2008 2:07 pm

Taka si se setav i setav i se najdov ovde lol!
Вратете се на почетокот Go down
mile_panikaaa
Администратор
Администратор
mile_panikaaa


Број на мислења : 484
Join date : 2008-03-01
Age : 32

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyПон Апр 07, 2008 5:08 pm

DarkKIss напиша:
Taka si se setav i setav i se najdov ovde lol!
Ај ај не лжи жити све дојде да бараш женски и се најде овдека хехехе. имаш охриѓанки колку ти душа сака.хехехехе ама скоро се зафатени. lol!
Вратете се на почетокот Go down
Vampiria
Модератор
Модератор
Vampiria


Број на мислења : 231
Join date : 2008-03-06
Age : 34
Местолокација : na stol doma

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyВто Апр 08, 2008 12:42 pm

Hahaha sho be site po ohrigjanki ?nc nc nc Ko malku tetovcanki da imate... Very Happy Inaku jas pojma neam kako se najdov ovde ama zakon e forumov Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
mile_panikaaa
Администратор
Администратор
mile_panikaaa


Број на мислења : 484
Join date : 2008-03-01
Age : 32

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyВто Апр 08, 2008 12:49 pm

Dark Angel напиша:
Hahaha sho be site po ohrigjanki ?nc nc nc Ko malku tetovcanki da imate... Very Happy Inaku jas pojma neam kako se najdov ovde ama zakon e forumov Very Happy
ами сеа здосадено ни е од тетовчанки искрено кажано а ох се знајт најубаај цурици имат таму. lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Aki
Модератор
Модератор
Aki


Број на мислења : 369
Join date : 2008-03-03
Age : 34
Местолокација : teto'o

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyСре Апр 09, 2008 12:18 pm

Dark Angel напиша:
Hahaha sho be site po ohrigjanki ?nc nc nc Ko malku tetovcanki da imate... Very Happy Inaku jas pojma neam kako se najdov ovde ama zakon e forumov Very Happy

ТИ БУДАЛА СИ...ТЕТОВЧАНКА, СКРАЈА ДА Е!!!!!
Вратете се на почетокот Go down
mile_panikaaa
Администратор
Администратор
mile_panikaaa


Број на мислења : 484
Join date : 2008-03-01
Age : 32

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyСре Апр 09, 2008 1:29 pm

Aki напиша:
Dark Angel напиша:
Hahaha sho be site po ohrigjanki ?nc nc nc Ko malku tetovcanki da imate... Very Happy Inaku jas pojma neam kako se najdov ovde ama zakon e forumov Very Happy

ТИ БУДАЛА СИ...ТЕТОВЧАНКА, СКРАЈА ДА Е!!!!!
ХАХА тачно у право е со тетовчанкиве се нај нај нај незнаем дејчиња што сум видел у живот.а ОХРИЃАНКИТЕ СРЦИЊА. lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Hannibal^Lecter
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК
Hannibal^Lecter


Број на мислења : 274
Join date : 2008-03-01
Age : 33
Местолокација : Санаториум!!!!

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyЧет Апр 10, 2008 1:43 pm

mile_panikaaa напиша:
Aki напиша:
Dark Angel напиша:
Hahaha sho be site po ohrigjanki ?nc nc nc Ko malku tetovcanki da imate... Very Happy Inaku jas pojma neam kako se najdov ovde ama zakon e forumov Very Happy

ТИ БУДАЛА СИ...ТЕТОВЧАНКА, СКРАЈА ДА Е!!!!!
ХАХА тачно у право е со тетовчанкиве се нај нај нај незнаем дејчиња што сум видел у живот.а ОХРИЃАНКИТЕ СРЦИЊА. lol! lol!

Леееее што све не ќе им накажете и назботите само за да ви даа.....цццццццц
Very Happy Very Happy Very Happy хаха
Вратете се на почетокот Go down
http://kiss-army.tk
mile_panikaaa
Администратор
Администратор
mile_panikaaa


Број на мислења : 484
Join date : 2008-03-01
Age : 32

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyЧет Апр 10, 2008 9:34 pm

Hannibal^Lecter напиша:
mile_panikaaa напиша:
Aki напиша:
Dark Angel напиша:
Hahaha sho be site po ohrigjanki ?nc nc nc Ko malku tetovcanki da imate... Very Happy Inaku jas pojma neam kako se najdov ovde ama zakon e forumov Very Happy

ТИ БУДАЛА СИ...ТЕТОВЧАНКА, СКРАЈА ДА Е!!!!!
ХАХА тачно у право е со тетовчанкиве се нај нај нај незнаем дејчиња што сум видел у живот.а ОХРИЃАНКИТЕ СРЦИЊА. lol! lol!

Леееее што све не ќе им накажете и назботите само за да ви даа.....цццццццц
Very Happy Very Happy Very Happy хаха
Па ноооормално али нее ипак охриѓанкете тешко.Идемо по селана од охрид таму таму е тоа тоа.хеехехехехехехе lol! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Jo3
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК
Jo3


Број на мислења : 35
Join date : 2008-03-06
Age : 32

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyПет Апр 18, 2008 6:43 pm

Епа немав шо да праем и реков ај ќе напраем лимунада и лимунот ми рече ај на puspauza.tk и таке...
Вратете се на почетокот Go down
mile_panikaaa
Администратор
Администратор
mile_panikaaa


Број на мислења : 484
Join date : 2008-03-01
Age : 32

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyНед Апр 20, 2008 3:51 pm

Jo3 напиша:
Епа немав шо да праем и реков ај ќе напраем лимунада и лимунот ми рече ај на puspauza.tk и таке...
Е да бе сеа ти мене си ме напраел ма немој!! lol! lol!
Вратете се на почетокот Go down
Painful
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК
Painful


Број на мислења : 16
Join date : 2008-10-26

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyНед Окт 26, 2008 11:04 am

Епа Тетовчани сакале многу охригјанки и ај реков да се порадвет малу ке се зачленам на форумов
Вратете се на почетокот Go down
Vampiria
Модератор
Модератор
Vampiria


Број на мислења : 231
Join date : 2008-03-06
Age : 34
Местолокација : na stol doma

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyСре Окт 29, 2008 1:58 am

Haha Painful TACNO ! Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Mazne(mali)
ПОЧЕТНИК
ПОЧЕТНИК



Број на мислења : 4
Join date : 2008-10-31

Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? EmptyПет Окт 31, 2008 12:37 am

Ednostavno BRAT MI mi KAZAA sunny sunny afro
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content





Како се најдовте на форумов? Empty
ПишувањеПредмет: Re: Како се најдовте на форумов?   Како се најдовте на форумов? Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Како се најдовте на форумов?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Пушпауза :: ДОБРЕДОЈДОВТЕ-
Отиди до: